LIEFHEBBERS OPGELET!! Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Peter Baas TEL: 06-41244500
LET OP: HET BETREFT EEN AUTO DIE WE IN CONSIGNATIE VERKOPEN EN IS DUS NIET FYSIEK AANWEZIG!!!!
Hierbij bieden wij u aan een Origineel Duits geleverde Mercedes-Benz A45 AMG. Vanzelfsprekend is de volledige historie van de auto bekend en de gunstige km-stand logisch verklaarbaar middels de onderhoudshistorie en Nationale Autopas.
Wat deze MB A45 onderscheidend maakt is de uitgebreide samenstelling plus volledig kloppende historie!!
Servicekosten β¬1245,-
Garantie: De MB wordt standaard geleverd met 6 maanden garantie welke indien nodig ook in uw woonplaats van toepassing is.
Onderhoudshistorie: compleet aantoonbaar.
Op basis van uitvoering hebben we hier te maken met een sportieve en compleet uitgevoerde versie van de A-klasse.
Zo treffen we o.a,
– AMG pakket
– Night-pakket
– Panoramadak
– Recaro Schaalstoelen
– LED-verlichting
– EL. verstelbare stoelen
– Camera
– 19inch
– Parkeersensoren voor en achter
Inruilen van uw huidige auto is bij ons altijd mogelijk, wij garanderen een marktconform inruilwaarde vergelijkbaar met de welbekende verkoopsites en regelen naar wens ook uw LEASE – OF FINANCIERINGSCONTRACT.
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer daarom bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beΓ―nvloeden.
Interesse? Neem gerust contact op:
Peter Baas Tel 06-41244500.
Mail: info@autocenterbaas.nl